Članki Millie Hurst

instagram viewer

 Millie Hurst se je pridružila ekipi Ideal Home kot pisateljica novic januarja 2021, preden je postala višja urednica vsebine in se nato preselila v Homes & Gardens. Ko ni v službi, Millie rada bere o notranjosti in feng shuiju, pa tudi išče rabljene zaklade v antičnih centrih in avtomobilskih škornjih. Živi sama v severnem Londonu in verjame, da je prostor brez nereda, kamor se vsak dan rad vračaš domov, skrivno orožje za dobro počutje.

Idealne domače resnice 

Kje je tvoje srečno mesto?

Težko izbrati! Zavita v posteljo s skodelico čaja in knjigo, goreča sveča, stanovanje brezhibno čisto. Ne morem reči, da se to pogosto zgodi. Ali pa morda v moji kuhinji, kjer kuham rižoto ali pripravljam margarite - to je zelo majhen prostor, vendar moj prijatelj pravi, da ima pridih pariškega stanovanja, zato bom vzel to. Preplavljen je z naravno svetlobo in jaz sem ljubeč moje okenske škatle s svetlo rdečimi pelargonijami in svežimi zelišči. To je vzdušje.

Kakšna je vaša domača odvisnost?

Karkoli ratana. Sadike, senčniki, stoli, imam celo torbico iz ratana. Vse to potrebujem. Tudi krpe iz mikrovlaken, zložljivi zaboji za shranjevanje in vaze.

Kateri je vaš naslednji domači projekt?

Opremljanje mojega novega majhnega stanovanja (z nizko ceno)! Iščem nekaj velikih preprog, zanimivih luči, ki bi dale izjavo, svetilke in umetnine, ki bi prinesle barvo, predvsem pa prijeten, prijeten občutek. Tudi jaz moram postaviti nekaj polic... Zaželite mi srečo.

click fraud protection
Odpoklic cvrtnika Cosori

Odpoklic cvrtnika Cosori

Prejmite glasilo o idealnem domuPrijavite se na naše novice za navdih za stil in dekor, preobrazb...

read more
Ali se brezžični visokotlačni čistilniki splačajo? Zakaj je naša ekipa obsedena s tem nakupom na prostem

Ali se brezžični visokotlačni čistilniki splačajo? Zakaj je naša ekipa obsedena s tem nakupom na prostem

Prejmite glasilo o idealnem domuPrijavite se na naše novice za navdih za stil in dekor, preobrazb...

read more
10 sodobnih idej za otroško sobo za ustvarjanje prostora, ki ga bosta oboževala

10 sodobnih idej za otroško sobo za ustvarjanje prostora, ki ga bosta oboževala

Prejmite glasilo o idealnem domuPrijavite se na naše novice za navdih za stil in dekor, preobrazb...

read more